недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 84
home Познати

Сандра Африка ги излуде фановите: Позираше во тесни латекс панталони и градник (ФОТО)

Сандра Африка ги излуде фановите: Позираше во тесни латекс панталони и градник (ФОТО)

Сандра Африка објави фортографија на Инстаграм и за кратко време собра неколку илјади лајкови и коментари.

Пејачката облечена во тесни, розеви латекс панталони и провокативна маичка која повеќе лици на градник, ги истакна градите во преден план.

Фановите презадоволни од Сандра редеа само позитивни кометари.

Погледнете:

Најнови вести

Коронавирус