недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

Сандра Африка дивеела на автопат: Еве со колкава брзина возела и со што ќе се соочи

Сандра Африка дивеела на автопат: Еве со колкава брзина возела и со што ќе се соочи

Сообраќајната полиција ја запре пејачката Сандра Африка, на автопатот кон Белград.

Сандра возела автомобил со брзина од 116 километри на час на делот од патот каде ограничувањето на брзината е 80 километри на час.

Против неа е поднесена прекршочна пријава.

Најнови вести

Коронавирус