петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 194
home Познати

Само за машките очи: Девојката на Нејмар објави нова провокативна фотографија

Само за машките очи: Девојката на Нејмар објави нова провокативна фотографија

Бруна Маркезине, девојката на бразилската суперѕвезда Нејмар, со нова фотографија на Инстаграм ги излуде своите фанови.

Бруна, како и многуте денешни убавици, опседната е со добриот изглед и објавување на фотографии на Инстаграм.

Нејзината нова објава во долна облека ги воодушеви мажите кои ја следат на социјалните мрежи, погледнете.

you look good today

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on

Коронавирус