сабота, 25. септември 2021. Вести денес: 28
home Познати

САМО ЗА 18+: Бујната Хрватка има две деца и сопруг, но секојдневно од нејзините провокативни објави „гори“ Инстаграм (ФОТО+ВИДЕО)

САМО ЗА 18+: Бујната Хрватка има две деца и сопруг, но секојдневно од нејзините провокативни објави „гори“ Инстаграм (ФОТО+ВИДЕО)

Поранешната учесничка во Големиот брат нема безобразна поза во која што не се фотографирала.

View this post on Instagram

OnlyFans uskoro … ??? #hothothot

A post shared by Sabina Santl ? (@sabinasantl) on

Инаку, станува збор за Хрватката, Сабина Сантл, поранешна учесничка во реалното шоу „Големиот брат“ од 2008 година.

Доколку се погледне нејзиниот Инстаграм профил ќе забележите дека истиот е преплавен од провокативни видео снимки и фотографи, а за ова лето најавува жешка страница „OnlyFAns“.

View this post on Instagram

BAAAD ?

A post shared by Sabina Santl ? (@sabinasantl) on

-Успеав да се истакнам со стил, фотографии и снимки. Направив кариера и убаво живеам, но секогаш сум подготвена за нови предизвици, изјавила бујната Хрватка за 24сата.хр.

Инаку, Сабина е од Осјек и учествуваше во реалното шоу „Големиот брат“ во 2008 година, а љубовта спрема жешките фотографии ја мотивираа да отвори своја страница на интернет.

View this post on Instagram

?

A post shared by Sabina Santl ? (@sabinasantl) on

-Се што правам, правам од љубов. Со мене летото ќе биде жешко, доста жешко, рекла таа.

View this post on Instagram

? @fashionnova #fashionnova

A post shared by Sabina Santl ? (@sabinasantl) on

View this post on Instagram

?

A post shared by Sabina Santl ? (@sabinasantl) on

View this post on Instagram

???

A post shared by Sabina Santl ? (@sabinasantl) on

Коронавирус