среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Само таа може да го носи ова – Карлеуша се појави во фустан кој сама го дизајнирала, претпоставувате колку провокативен е истиот (ФОТО)

Само таа може да го носи ова – Карлеуша се појави во фустан кој сама го дизајнирала, претпоставувате колку провокативен е истиот (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша денес повторно е топ вест во српските медиуми поради тоа што се појави на настан во креација која самата ја има создадено.

Имено пејачката била облечена во бел долг фустан со огромно деколте и отворен дел кај стомакот, а според медиумите таа самата го дизајнирала овој фустан.

Таа на новинарите им се пофалила како прв пат во јавноста се појавува во креација која ја дизајнирала сама, по што следувале бурни реакции и пофалби од сите.

FOTO: NIKOLA ANĐIĆ

Коронавирус