понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 173
home Познати

Само што се породи, преживеа пекол: Сега Наташа објави видео кое ќе ви го стопи срцето

Само што се породи, преживеа пекол: Сега Наташа објави видео кое ќе ви го стопи срцето

Пејачката Наташа Беквалац, која пред два  месеци ја претепа сопругот Лука Лазукиќ во семејниот дом на Дедиње, по првиот настап во еден белградски клуб, пејачката се врати во Ченеј, каде ужива со своите ќерки Хана и Катја.

Таа на социјалните мрежи објави снимка од ќерката Катја, така што ја бакнува по целото тело, додека таа гласно се смее.

„Ме искуба!“ – може да се слушне како низ насмевка зборува новосадската пејачка.

Zivot❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Најнови вести

Коронавирус