четврток, 25. февруари 2021. Вести денес: 18
home Познати

Само што не се онесвестила: Бабата на Ана Николиќ кога ја прочитала оваа вест за нејзината внука со тресење и се јавила на пејачката (ФОТО)

Само што не се онесвестила: Бабата на Ана Николиќ кога ја прочитала оваа вест за нејзината внука со тресење и се јавила на пејачката (ФОТО)

Српските медиуми вчера беа преплавени од веста во врска со пејачката Ана Николиќ која завршила во болница бидејќи наводно конзумирала алкохол.

Оваа вест освен фановите ги загрижи и членовите на потесното семејство на пејачката поради самиот факт што таа навистина не смее да пие поради операцијата за стеснување на желудникот која ја направи неодамна.

По веста Ана реши да се огласи и да ги реши сите мистерии поврзани со оваа вест.

 

View this post on Instagram

 

???? ?? ???? ?

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

-Престанете со глупостите. Ако баба ми уште еднаш ми се јави и ме праша дали навистина сум завршила во болница… ако уште еднаш ми ја вознемирите баба ми… ќе се видиме на суд, им порача Ана на одредените медиуми во Србија.

 

View this post on Instagram

 

Sahara ✨ ? @nnmedia_production ??‍♂️@__nikolaevna__elena ? @dharma.beachwear ?‍♀️ @stevansrules ? @bojanvukadinov

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Инаку пејачката овие месеци драстично ослаби што медиумите во неколку наврати шпекулираа дека таа завршила во болница поради огладнување и онесвестување.

Коронавирус