вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 44
home Познати

САМО ШТО НЕ И ИСПАДНАА ГРАДИТЕ: Милјардерката во тесен фустан во кој сè се оцртува

САМО ШТО НЕ И ИСПАДНАА ГРАДИТЕ: Милјардерката во тесен фустан во кој сè се оцртува

Таа напиша дека е во „домашно издание“.
Најмладата милијардерка во светот и една од членовите на најпознатото семејство, Кајли Џенер, не им дозволува на своите обожаватели да заборават како таа изгледа во провокативното издание.

Таа ги почести своите 204 милиони следбеници со нови фотографии, во секси тесен фустан во кој сè „пука“.
Градите без градник едвај се вклопуваат во горниот дел, но таа не се грижеше премногу дали ќе се види нешто што не треба…

Шлицот е толку длабок што достигнува скоро до средината на нејзиниот задник, но кому му е гајле за тоа? Важно е да се намести во вистинската поза, нели?

Иако акцентот беше ставен на нејзините облини, многумина ги забележаа и чевлите што ги имаше, поточно нејзините ретро потпетици.

Најнови вести

Коронавирус