четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 54
home Познати

САМО СЕ ЧЕКАШЕ КОГА ТАА ЌЕ СЕ ОГЛАСИ: Раста има нова девојка која е 12 години помлада од него, еве што му порача поранешната (ФОТО)

САМО СЕ ЧЕКАШЕ КОГА ТАА ЌЕ СЕ ОГЛАСИ: Раста има нова девојка која е 12 години помлада од него, еве што му порача поранешната (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Николиќ ја прокоментира новата љубовна врска на нејзиниот поранешен сопруг и татко на нивното заедничко дете.

Имено раперот Раста ужива во љубовта на 12 години помладата девојка која се бави со актетрство Марија Балабан, а овие денови тие отпатуваа на одмор во Хрватска од каде на социјалните мрежи споделуваат постојано фотографии и видеа.

По тој повод се огласи и неговата поранешна сопруга.

-Не сум во тек, дознав преку медиумите. Разведени сме со години, секој си го живее својот живот, имаме и дете и во убав однос сме. Соработуваме заедно, но приватно не разговараме, вели Ана.

Додава дека секој го живее својот живот.

-Јас секако му посакувам многу среќа, заврши пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Balaban (@balabanmarija)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Balaban (@balabanmarija)

Коронавирус