петок, 20. мај 2022. Вести денес: 152
home Познати

Само пешкир и високи потпетици: Ќерката на Топалко обожава да провоцира (фото)

Само пешкир и високи потпетици: Ќерката на Топалко обожава да провоцира (фото)

Ќерката на Милан Топаловиќ – Топалко, Хелена Топаловиќ, е позната по своите провокативни дневни изданија, а овој пат отиде чекор подалеку.

Поточно, младата Хелена ужива во патување, а со своите следбеници сподели фотографија на која позира само со пешкир и високи потпетици, а потоа и додека ужива во базен во секси бикини.

Пред себе има прекрасен поглед, а нејзините следбеници на Инстаграм и напишаа многу комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Во еден момент ја прашаа во кој град е сега и таа одговори дека веќе ни самата веќе не знае.

Патем, Топалко неодамна откри дека нема да се сретне со момчето на Хелена, тенисерот Дамир Џумхур.

Најнови вести

Коронавирус