понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 62
home Познати

Само оваа старлета може вака да носи сако: Огромно деколте, а градите никаде ги нема (ФОТО)

Само оваа старлета може вака да носи сако: Огромно деколте, а градите никаде ги нема (ФОТО)

Британската старлета Кимберли Гарнер, која се прослави во реалното шоу „Made in Chelsea“, а потоа стана дизајнерка на костими за капење, со стил пристигна во Кан.

Кимберли викендов дојде на Филмскиот фестивал со хеликоптер што слета на покривот на хотелот.

Папараците ја уловија во вторникот како излегува од хотелот Мартинез и привлекува внимание со бело палто од Шанел, под кое не носи ништо. Критичарите велат, потребни се малку поголеми гради за оваа комбинација да биде секси.

29- годишната старлета палтото го искомбинирала со тесни фармерки и патики Гучи.

Коронавирус