петок, 20. мај 2022. Вести денес: 75
Во живо

„Промените се случуваат, секогаш со народот“ во Општина Гевгелија

home Познати

Само хејтерите ќе речат дека овие гради не се природни- Ава Карабатиќ се „колне“ дека не користи фотошоп, фановите не веруваат (ФОТО)

Само хејтерите ќе речат дека овие гради не се природни- Ава Карабатиќ  се „колне“ дека не користи фотошоп, фановите не веруваат (ФОТО)

Старлетата Ава Карабатиќ на социјалните мрежи објави фотографија на која во прв план се гледаат нејзините бујни гради, а нејзините следбеници само поради еден збор останаа во неверување.

Имено познатата старлета Ава Карабатиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија на која ги истакна градите во прв план, а од големината на истите речиси на мажите им испаднаа очите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ava Karabatić (@ava_karabatic_official) on

Најчудно е тоа што старлетата тврди во описот од фотографијата дека тоа се нејзини природни гради.

 

View this post on Instagram

 

#nophotoshop samo će hejteri reći da je photoshop✌?

A post shared by Ava Karabatić (@ava_karabatic_official) on

-Само хејтерите ќе речат дека ова е фотошоп, напиша во описот Ава користејќи го хаштагот #nophotoshop, по што следуваше лавина од коментари.

Најнови вести

Коронавирус