вторник, 30. ноември 2021. Вести денес: 125
home Познати

Само Емина го може ова: Облече “едноставно“ парче, а на неа изгледа како да чини милион долари (ФОТО)

Само Емина го може ова: Облече “едноставно“ парче, а на неа изгледа како да чини милион долари (ФОТО)

Убавата пејачка Емина Јаховиќ претставува модна икона кај девојките и жените.

Со своето најново издание докажа дека заслужено претставува пример за тоа како треба да се изгледа.

Таа објави фотографија на која позира во бел фустан кој наликува на палто.

 

View this post on Instagram

 

Now let’s go and cook something ?‍?? #dinnertime?

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Ова “едноставно“ парче облека на нејзиното тело стои како да чини милион долари.

Фановите на социјалните мрежи се расфрлаат со комплименти за оваа прекрасна жена.

Најнови вести

Коронавирус