среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 105
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

Само еден месец по породувањето Кендис изгледа вака: Долги, затегнати нозе и мало стомаче (ФОТО)

Само еден месец по породувањето Кендис изгледа вака: Долги, затегнати нозе и мало стомаче (ФОТО)

Супермоделот Кендис Своунпул  го покажа своето тело во бикини на само еден месец по породувањето.

Моделот на Викторијас Сикрет на плажа во Бразил се прошета во бикини, откако пред само еден месец го роди синчето Ариел. Папараците ја снимија убавицата од Јужна Африка, која изгледа одлично.

Медиумите и замеруваат единствено на вишокот кожа на стомакот, додека за долгите и затегнати нозе никој нема забелешка.

Најнови вести

Коронавирус