вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 187
home Познати

САМО ЕДЕН МЕСЕЦ ПО НЕГОВАТА СМРТ – ќерката на Џеј со емотивна порака од која ќе ви се насолзат очите

САМО ЕДЕН МЕСЕЦ ПО НЕГОВАТА СМРТ –  ќерката на Џеј со емотивна порака од која ќе ви се насолзат очите

Ќерката на Џеј Рамадановски, кој почина на 6 декември минатата година, се огласи на својот Инстаграм профил по повод еден месев од смртта на нејзиниот татко.

-Денес, на Бадник, е еден месев откако не напушти. Нека те чуваат ангелите, напиша Марија Рамадановски.

Потсетување, славниот пејач почина како последица на срцев удар.

Најнови вести

Локални избори 2021