вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 163
home Познати

Само деколтето и тежи 25 килограми: Градите на Сораја ќе и „прснат“ во изолација, па мораше да ги ослободи и тоа пред камера (ВИДЕО)

Само деколтето и тежи 25 килограми: Градите на Сораја ќе и „прснат“ во изолација, па мораше да ги ослободи и тоа пред камера (ВИДЕО)

Српската старлета Сораја Вучелиќ овие денови речиси лесно ги поминува во изолација. Доказ за тоа е неуморното нејзино фотографирање за социјалните мрежи.

Таа уште еднаш вчера ги разгори машките мисли објавувајќи видео од нејзиниот тренинг во домашна изолација.

 

View this post on Instagram

 

? #dontlookatmelikethat

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Старлетата на свој начин го поправи расположението на многумина кои не знаат што да прават затворени во своите домови.

 

View this post on Instagram

 

?‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 

View this post on Instagram

 

?‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Таа дури во овие тешки денови наоѓа начин да се разголи за фановите, а во меѓувреме открила дека има 65 килограми, а фановите на смеа и порачаа дека само деколтето и тежи 25 килограми.

 

View this post on Instagram

 

#65 kg ?☠ nooo #quarantinelife

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Коронавирус