четврток, 5. август 2021. Вести денес: 109
Вонредна вест

ВРТОГЛАВ РАСТ СО НАД 200 НОВИ СЛУЧАИ – за 24 часа золеменa бројката и на починати лица!

home Познати

Само часови ја делат од породувањето: Луна Џогани со г*л стомак и емотивни зборови го најави доаѓањето на свет на ќеркичката Миа (ФОТО)

Само часови ја делат од породувањето: Луна Џогани со г*л стомак и емотивни зборови го најави доаѓањето на свет на ќеркичката Миа (ФОТО)

Младата пејачка и ријалити ѕвезда Луна Џогани ситно брои до породувањето.

Таа имено во секој момент треба на свет да ја донесе својата прва ќерка која ќе се вика Миа.

По тој повод таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија од прегледот со гол стомак пишувајќи дека „не може да дочека да ја види“.

Инаку името Миа на пејачката и е омилено и истото е од тинејџерската серија „Млади бунтовници“.

Луна и Марко Миљковиќ инаку се венчаа минатиот месец кога во тајност го кажаа своето судбоносно „ДА“.

Коронавирус