четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 47
home Познати

Салма Хаек ужива во Грција

Салма Хаек ужива во Грција

Салма Хаек ги поминува летните денови во Грција.

Фотографиите кои таа ги споделува на Instagram наидуваат на огромен број комплименти од нејзините фанови кои се категорични дека таа изгледа подобро отсекогаш.

Најнови вести

Локални избори 2021