сабота, 29. февруари 2020. Вести денес: 55
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Сакаше да се одмори далеку од сите, но попусто: Дара облече мрежест фустан под кој беше целосно гола истакнувајќи ги брадавиците

Сакаше да се одмори далеку од сите, но попусто: Дара облече мрежест фустан под кој беше целосно гола истакнувајќи ги брадавиците

Пејачката Дара Бубамара овие денови повторно е во центарот на вниманието откако претходно имаше свој настап во Црна Гора.

По настапот, пејачката се одлучи малку да се одмори на црногорското приморје, но наместо да се одмори таа си предизвика вистинска „главоболка“ од фановите кои ја нападнаа пејачката.

Имено Дара сподели фотографија облечена во мрежест фустан под кој беше целосно гола, па фановите буквално се испотија откако ги видоа нејзините брадавици.

 

View this post on Instagram

 

☀️🍸❤️😘. Dress. @aston_atelier

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

 

View this post on Instagram

 

Zivim sad i ne brinem se mnogo😂😂😂❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😘. @aston_atelier

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коментарите брзо се нижеа, а пејачката наместо одмор доби вистински замор читајќи ги позитивните коментари за себе.