вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 113
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Сакаше да направи жешка фото-сесија, но со овие пози ја скрши столицата (ФОТО)

Сакаше да направи жешка фото-сесија, но со овие пози ја скрши столицата  (ФОТО)

Сега е пејачка, а позната е како поранешна српска танчерка.

Емина Гога Терзиќ реши да се освежи во овие жешки летни денови, но не се надеваше дека ќе доживее незгода покрај базенот.

Пластична столица пукна под неа додека таа позираше во костим за капење и шорц. Вишокот на килограми си го направи своето…