петок, 30. септември 2022. Вести денес: 17
home Познати

Сакаше да направи селфи во спалната соба, но се издаде дека е гола: Сите гледаа во Ванда Икарди која „случајно“ сподели необична фотографија

Сакаше да направи селфи во спалната соба, но се издаде дека е гола: Сите гледаа во Ванда Икарди која „случајно“ сподели необична фотографија

Контроверзната Ванда Икарди уште еднаш ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи.

Имено таа постираше фотографија рано наутро, без грам шминка и напиша „Некој совет да не се разбудите разбушавен?“

Сепак она што привлече најмногу внимание е огледалото зад неа на кое се гледа дек Ванда е целосно гола, а преку градите е покириена со чаршаф.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Дали се работи за случајност или за нова провокација проценете сами.

Коронавирус