недела, 9. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

Сакаше да има гради како крушки, а после операцијата нема каење- Луна Џогани се „плаши“ да ги покаже силиконите поради овој детаљ на нив

Сакаше да има гради како крушки, а после операцијата нема каење- Луна Џогани се „плаши“ да ги покаже силиконите поради овој детаљ на нив

Пејачката Луна Џогани неодамна направи естетска корекција и вгради силиони во градите.

Пејачката своите атрубути ги истакна во тесно топче за вежбање, па јасно дојде до израз големината на имплантите.

 

View this post on Instagram

 

Sportske patike kod @prizma_obuca 🙋‍♀️ #lunadjo

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

 

View this post on Instagram

 

@inportana najbolja ženska obuća! 🥰 #lunadjo

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

 

View this post on Instagram

 

@inportana predivne čizmice za svaki dan 🦋 #lunadjo

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Потсетуваме дека таа сакаше градите да и имаат облик на круша, па дали го постигна тоа проценети вие самите.

Сепак таа се уште има рани на неа, па се повеќе избегнува да ги истакнува во длабоки деколтеа, а тоа го прави најчесто со затворени блузи.

 

View this post on Instagram

 

Magazin in 💎 #lunadjo

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Коронавирус