сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Сакаше да го сокрие од јавноста, но не успеа- ова е богатиот бизнисмен на Анастасија кој објави провокативна фотографија од плажа (ФОТО)

Сакаше да го сокрие од јавноста, но не успеа- ова е богатиот бизнисмен на Анастасија кој објави провокативна фотографија од плажа (ФОТО)

Ќерката на Цеца Анастасија Ражнатовиќ иако сакаше да ја сокрие својата врска од јавноста и медиумите, нејзиниот избраник сам ги предизвика медиумите да биде мета на нив.

Имено младата пејачка Анастасија веќе подолго време ужива во врската со Ѓорѓе Кулиќ кој е богат бизнисмен од Нови Сад.

Наследничката на Цеца покрај себе има многу згодно момче, што се покажува и преку неговата фотографија која исплива во социјалните мрежи.

Тој во моментов ужива во Бразил, а на фотографијата од плажа го покажа своето совршено тело, погледнете.

Коронавирус