вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 3
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Саканата на Осман од „Истанбулската невеста“ е згодна заводничка во бикини (ФОТО)

Саканата на Осман од „Истанбулската невеста“ е згодна заводничка во бикини (ФОТО)

Ебру Шихин, младата турака актерка и модел, гледачите имаа можност да ја запознаат неодамна од улогата на Бурџу во популарната турска серија „Истанбулската невеста“.

Таа е ќерката на адвокатот и поранешна љубов на Есма султан, која се заљубува во еден од нејзините синови- Осман.

Ебру е препознатлива по својата кадрава коса, а освен со глумата се занимава и како модел.

Доста е активна на социјалните мрежи, од каде може да се видат активностите од нејзиниот приватен живот, меѓу кои и фотографии на кои е во костим за капење.

Погледнете ја специфичната убавина на оваа позната Турчинка:

 

View this post on Instagram

 

#summer 🌞

A post shared by Ebru Şahin (@rebrusahin) on

 

View this post on Instagram

 

#günaydın🐬 #tatil

A post shared by Ebru Şahin (@rebrusahin) on

ИЗВОР: ВИСТИНА

Парламентарни избори 2020