сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 98
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Сакам да се убијам, имам и се плашам: Анастасија Ражнатовиќ во екот на коронавирусот оваа и го кажа само на најдобрата другарка! (ФОТО)

Сакам да се убијам, имам и се плашам: Анастасија Ражнатовиќ во екот на коронавирусот оваа и го кажа само на најдобрата другарка! (ФОТО)

Ќерката на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ овие денови ги информираше своите фанови дека поради коронавирусот ќе остане дома и ќе гледа филмови, но сето тоа тргна наопаку откако сподели нешто необично со фановите.

Имено Анастасија со своите фанови сподели преписка со својата пријателка.

-Имам оса во станот. Не смеам да излезам во дневната соба. Сакам да се убијам, а гладна сум, напиша Анастасија.

Со ова таа ги насмеа фановите кои во Србија и пошироко овие денови се дома и ги почитуваат мерките против коронавирусот.

Коронавирус