петок, 4. декември 2020. Вести денес: 166
home Познати

Сакам да бидам гола, бидејќи гола сум се родила: Ниту Инстаграм не ја цензурира скандалозната хрватска водителка и пејачка (ФОТО)

Сакам да бидам гола, бидејќи гола сум се родила: Ниту Инстаграм не ја цензурира скандалозната хрватска водителка и пејачка (ФОТО)

Хрватската старлета Ава Карабатиќ која воедно беше и учесничка во неколку реална шоуа секојдневно на својот Инстаграм профил споделува голи провокативни фотографии.

Овој пат откако објави една таква фотографија старлетата имаше потреба да се огласи и да си ја отвори душата.

-За мене телото е уметност и лошите коментари навистина не ме допираат. Сакам да бидам гола, гола сум се родила, а телото е храм на природата, напиша Карабатиќ во еден од коментарите на нејзините фотографии.

По ова таа објави фотографија во незгодна поза и порача:

-Јас мојот задник го мачкам со песок, а вие?

 

View this post on Instagram

 

?? Ja svoju guzu mažem pijeskom, a vi?

A post shared by Ava Karabatić (@ava_karabatic_official) on

Инаку поранешната водителка, реалити ѕвезда, старлета и пејачка освен што ги објавува голите фотографии на Инстаграм има и своја страница каде доколку се претплатите можете да ги видите нејзините видео клипови за возрасни.

 

View this post on Instagram

 

#zadar

A post shared by Ava Karabatić (@ava_karabatic_official) on

 

View this post on Instagram

 

Zapratite only fans za još više provokativnih slika i videa bez cenzure.?? link je u opisu profila

A post shared by Ava Karabatić (@ava_karabatic_official) on

Коронавирус