сабота, 8. мај 2021. Вести денес: 64
home Познати

Сакала да добие љубов, а добила ќотек за денот на вљубените- познатата хрватска старлета сподели фотографии со крв на сите страни

Сакала да добие љубов, а добила ќотек за денот на вљубените- познатата хрватска старлета сподели фотографии со крв на сите страни

Хрватската старлета Ава Карабатиќ пред неколку минути на својот Инстаграм профил сподели фотографии со вознемирувачка содржина.

Имено на фотографиите се гледаат нејзините големи модринки по целото лице и очите, а под нив напиша и детали за настанот.

-Крвав ден на заљубените, истакна Карабатиќ во својот опис под фотографиите.

Бројните фанови веднаш се загрижија за старлетата и ја прашаа што точно се случило, дел од нив напишаа и дека таа брутално била претепана.

Сепак освен овие фотографии засега во јавноста останува мистерија што и се случило на неа на денот на вљубените.

Коронавирус