сабота, 30. септември 2023. Вести денес: 7
home Познати

Руската Ким Кардашијан предизвика бура: Не сум имала пластична операција, јас сум совршена (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Руската Ким Кардашијан предизвика бура: Не сум имала пластична операција, јас сум совршена (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

23 годишната манекенка Анастасија Квитко, која ја нарекуваат руската Ким Кардашијан, повторно е предмет на расправа на Инстаграм.

Анастасија изгледа неприродно, огромни гради, преслаб струк и огромен задник, говорат дека на неа не е баш се природно.

Сепак, иако на фотографиите ќе видите како изгледа кога девојка ќе стави силикони во гради и задницата, Анастасија вели дека очите лажат.

-Не сум била на пластична операција и нема да го направам тоа, затоа што сум совршена.

Во продолжение фотографии како навистина изгледа руската Ким.

 

View this post on Instagram

 

Jeans @ymijeans ? Ph @alotofblurryhere

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

Hola❤️ Shorts and top @fashionnova

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

Dress @prettylittlething ? Photo @aldorphotography

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

Outfit @prettylittlething ? Ph @alotofblurryhere

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

Outfit @fashionnova coupon code “ANAKXO”get 15% Photo @aldorphotography

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

Use my code “ANAPANDA” for a 20% off on all Panda Black & White products @pandablackandwhite #?

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on