вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 269
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Русин ја зграпчи во прегратки Елена Ристеска (ФОТО)

Русин ја зграпчи во прегратки Елена Ристеска (ФОТО)

Пејачката Елена Ристеска последниве неколку недели е честа гостинка во Русија.

По многубројните македонски хитови и најновата музичка спојка со Емина Јаховиќ, Ристеска одлучи својот талент да го промовира и во големата Русија.

Пејачката неколку дена престојува во прекрасната Москва, а деновиве учестуваше на хип – хоп фестивал.

На Инстаграм објави и фотографија на која се наоѓа во прегратките на овој Русин.

Парламентарни избори 2020