среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 82
home Познати

Розга на „Тиквешки гроздобер“ се појави во кратко фустанче и длабоко деколте- мажите се препотија откако ги направи овие жешки пози

Розга на „Тиквешки гроздобер“ се појави во кратко фустанче и длабоко деколте- мажите се препотија откако ги направи овие жешки пози

Познатата хрватска музичка ѕвезда Јелена Розга вчера беше дел од „Тиквешкиот гроздобер“ во организација на општина Кавадарци.

Пејачката на сцената се појави во бел краток фустан, но и длабоко деколте кое ги откри нејзините најголеми атрибути.

Публиката уживаше во најголемите хитови на пејачката повеќе од час и половина, додека машкиот пол од публиката речиси се препотуваше на секоја незгодна поза на пејачката.

Целото видео од настапот на Јелена можете да го погледнете во продолжение и да уживате во истото.

Најнови вести

Коронавирус