петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 130
Во живо

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Натпартиски протест во Куманово за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет

home Познати

Роналдо со неа ја изневери својата девојка: Бил опседнат со најсексапилната навивачка, а таа раскажа каков бил во кревет

Роналдо со неа ја изневери својата девојка: Бил опседнат со најсексапилната навивачка, а таа раскажа каков бил во кревет

Токму ова е причината поради која Роналдо ја раскинал врската со атрактивната Русинка.

Даниела Чавез, атрактивна и убава манекенка, своевремено била во центарот на светската јавност кога Кристијано Роналдо со неа ја изневерил својата тогашна девојка Ирина Шајк.

Не е никаква тајна дека Португалецот и преубавата Русинка раскинале поради неверството со русокосата со бујни гради која што своевремено била и кралица на Копа Америка.

 

View this post on Instagram

 

Match ? cual es tu color favorito? Amo el negro en mi auto y para vestir. .

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

На атрактивната Даниела фудбалот отсекогаш ѝ бил страст, била меѓу 10-те најсексапилни навивачки на светот, а не се срамела ниту да се соблече за да им даде поддршка на фудбалерите на Чиле и Мексико.

 

View this post on Instagram

 

Ella tiene maldad! ?

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

По неколку години таа повторно одлучила да проговори за својата кратка авантура која што ја имала со најдобриот фудбалер во историјата, кој што толку многу бил опседнат со неа што едноставно морал да ја има.

 

View this post on Instagram

 

Escala del 1- 10 que tan emocionada crees que estoy por que es Viernes?? @mai_indumentaria .

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

„На почетокот беше срамежлив, но кога стекна самодоверба беше вистински маж, иако сè уште беше плашлив. Ме сакаше, но идејата беше да не го покажува тоа. Само сакаше да го исполни сонот и да биде со мене“ – рекла Даниела.

 

View this post on Instagram

 

Mami qué tú quieres ? #happymothersday

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

Коронавирус