петок, 21. јануари 2022. Вести денес: 12
home Познати

Роналдо полуди по сексапилот на Георгина: Не можеше да издржи па ја зграпчи за задникот пред камерите (ФОТО+ВИДЕО)

Роналдо полуди по сексапилот на Георгина: Не можеше да издржи па ја зграпчи за задникот пред камерите (ФОТО+ВИДЕО)

Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо и неговата девојка Георгина Родригез „го украдоа шоуто“ вчера вечерта, за време на доделувањето МТВ наградите во Севилја.

Тие двајцата беа магнет за папараците откако се појавија на манифестацијата. Поругалецот беше облечен во црвено-бела комбинација, а Георгина беше облчена во секси плав фустан во вредност од 500 евра.

На нејзината сексапилност изгледа и Роналдо не остана имун дури пред камерите, затоа што во еден момент пред камерите за зграпчи за задникот, а на фоторепортените не им избега тој момент.

Инаку, Георгина прогласи и еден од добитниците на наградата, а од бината стигна да му испрати и бакнеж на Роналдо.

Видео снимките од МТВ наградите можете да ги погледнете во продолжение:

 

View this post on Instagram

 

Proud of you love ? Cris’in storysinden?❤

A post shared by Cristiano Ronaldo Türkiye ?? (@cristiano.turkiye) on

Најнови вести

Коронавирус