понеделник, 24. февруари 2020. Вести денес: 167
home Познати

Роналдо објави како Георгина наутро му ги загрева мускулите (ВИДЕО)

Роналдо објави како Георгина наутро му ги загрева мускулите (ВИДЕО)

Фудбалерот објави видео на кое се гледа утринскиот ритуал во кој Георгина му ги загрева мускулите на нозете со инфрацрвено светло.

Убавата Георгина е во тренерки и во домашна атмосфера, додека Роналдо ужива легнат на под, гледајќи фудбал.

 

View this post on Instagram

 

Recovery time with love 💪🏻❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on