петок, 29. септември 2023. Вести денес: 79
home Познати

Роналдо објави фотографија со Георгина, но сите само едно ја прашуваат: Дали имаш нешто пократко да облечеш од ова на себе? (ФОТО)

Роналдо објави фотографија со Георгина, но сите само едно ја прашуваат: Дали имаш нешто пократко да облечеш од ова на себе? (ФОТО)

Фудбалерот Кристијано Роналдо го делат неколку денови одмор пред почетокот на новата сезона во новиот клуб за кого потпиша  договор Јувентус.

Португалецот по напорната сезона ужива во друштво на својата девојка Георгина Родригез која со една фотографија се најде во центарот на вниманието во сите светски медиуми.

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Станува збор за фотографија која ја објави фудбалерот на својот Инстаграм профил на која буквално Георгина не носеше ништо на себе.

Фотографијата иако собра околу 10 милиони лајкови за неколку часа, предизвика и бура од реакции и коментари.

-Георгина имаш ли нешто пократко од ова што го облече?, се само дел од прашањата наменети за неа, погледнете.

Holidays with Love!?

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on