среда, 31. мај 2023. Вести денес: 0
home Познати

Роналдо не и забранува да се облекува вака: Нејзината фотографија од лифт ја разгоре фантазијата на мажите (ФОТО)

Роналдо не и забранува да се облекува вака: Нејзината фотографија од лифт ја разгоре фантазијата на мажите (ФОТО)

Георгина Родригез, свршеницата на Кристијано Роналдо секојдневно на Инстаграм објавува по некоја фотографија која не ги остава мажите рамнодушни.

Убавата Георгина овој пат објави фотографија од лифт, а во преден план е нејзиниот задник и тенката половина, во кусо кратко фустанче.

Нормално следеа многу коментари и лајкови, а до сега има повеќе од милион и пол.

 

View this post on Instagram

 

? #goodnight #peace #love @fashionnova

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Најнови вести