вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 167
home Познати

Романтика во Кан: Клекна пред девојката која 40 години е помлада од него и ја запроси (ВИДЕО)

Романтика во Кан: Клекна пред девојката која 40 години е помлада од него и ја запроси (ВИДЕО)

На црвениот тепих во Кан неделава се случуваа сите најважни работи во филмската уметност, но имаше и романтичен момент.

Светските медиуми ја објавија веста завчера, но вчера беше откриено кои се среќните младенци. Станува збор за чешкиот милионер Милош Кент, кој има  65 години и 25-годишната Португалка, Маргарита Арана.

 

View this post on Instagram

 

I found my soulmate ? Ich habe meine seelenverwandte gefunden ? Encontrei a minha alma gémea ? ❣️

A post shared by @ miloskant.mk on

 

View this post on Instagram

 

Kissing my girl at restaurant cafe de paris in monte carlo…she can kiss like no one other girl…bye bye girls

A post shared by @ miloskant.mk on

Тие учествувале на ријалити шоу за запознавање осамени двојки и во април се запознале, по што биле на луксузен одмор во Тајланд, а Кент бил и во Португалија за да ги запознае родителите на девојката.

Коронавирус