четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 151
home Познати

Романтика како на филм: Каролина во љубовен занес со сопругот

Романтика како на филм: Каролина во љубовен занес со сопругот

Македонската поп пејачка, Каролина Гочева, заедно со својот сакан сопруг, сликарот Михаил Корубин, го уживаат медениот месец.

Првин престојуваа во Канда, па заминаа за Мексико, а сега се упатија кон Лос Анџелес.

За спомен на убавите и неповторливи мигови, Михо и Керол постојано фотографираат, а тоа го објавуваат и на социјалните мрежи.

По студените денови во Торонто, Каролина се релаксираше под топлите сончеви зраци во хотелот Nomade Tulum, каде пред заминување направија една романтична фотографија која изгледа како разгледница.

Вљубените гулапчиња покажаа дека добро се прилагодуваат на температурните разлики, па и кога е екстремно студено, нив ги грее љубовта.

Коронавирус