вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

„Романтичарот“ вљубен до уши- турскиот актер не може да престане да објавува фотографии од новата девојка

„Романтичарот“ вљубен до уши- турскиот актер не може да престане да објавува фотографии од новата девојка

Турскиот актер Кан Јаман (31) ја потврди врската со една од најубавите спортски новинарки, Дилета Леота (29), а од тој момент тој не престана да објавува нејзини фотографии.

Имено со оглед на тоа што таа е водителка тој на Инстаграм објавува дека го следи секое нејзино појавување на малите екрани.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Can Yaman (@canyaman)

Додека одмара и гелда телевизија тој го слика и ТВ приемникот за да и покаже на својата драга колку му значи.

Коронавирус