вторник, 22. ноември 2022. Вести денес: 187
home Познати

Родителите имаат цело богатство, а сега тие се во центар на вниманието: Погледнете како заработуваат ќерките на Карлеуша (ФОТО)

Родителите имаат цело богатство, а сега тие се во центар на вниманието: Погледнете како заработуваат ќерките на Карлеуша (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша, освен своите провокативни фотографии, со фановите на социјалните мрежи сака да споделува некои интимни моменти кои ги минува со своето семејство.

Тука се патувањата, но и празниците, родендените и слободното време.

Дивата денес посебно сакаше да се пофали со ќерките. Освен што на двете им е роденден, Атина слави 10, а Ника 9 години, гордата мама за оваа прилика им ги покажа на фановите нивните посебни фотографии.

Им честиташе роденден на своите ќерки, но наведе и посебна причина зошто е особено горда на нив.

Во прашање е нивната прва работа.

Атина и Ника станаа модели, бидејќи првпат носеа брендирана гардероба за реклама.

Најнови вести

Коронавирус