среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Роди три ќерки, но никогаш не се појавува во јавноста- Наташа Беквалац е копија на својата мајка (ФОТО)

Роди три ќерки, но никогаш не се појавува во јавноста- Наташа Беквалац е копија на својата мајка (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац со години важи за една од најзгодните пејачки на балканската естрада, а доказ за тоа е нејзината фигура која е одлична со години наназад.

Јавноста честопати може да ја забележи Беквалац во друштво на своите две сестри, но никогаш пејачката не ги експонира во јавноста своите родители.

И додека нејзиниот татко Драгољуб Беквалац сите добро го познаваат и е фудбалски тренер, нејзината мајка речиси е непозната за јавноста.

Таткото на Беквалац во неколку наврати во јавноста говореше за тоа колку му е криво дека неговата ќерка нема среќа во бракот како што има тој со нејзината мајка Мира.

Мира сепак е горда на својата ќерка пејачката Наташа Беквалац која неодамна таа преку социјалните мрежи сподели фотографија со неа, погледнете.

Коронавирус