вторник, 11. август 2020. Вести денес: 146
home Познати

Роди два сина, но изгледа совршено- Тања Савиќ се соблече во бикини, а колешките од естрадата и завидоа за еден детаљ (ФОТО)

Роди два сина, но изгледа совршено- Тања Савиќ се соблече во бикини, а колешките од естрадата и завидоа за еден детаљ (ФОТО)

Пејачката која се прослави преку „Ѕвездите на гранд“, Тања Савиќ веќе со години живее во Австралија заедно со сопругот и двата сина.

Овој пат пејачката уште еднаш потврди зошто ја носи титулата за најсекси мајка на балканската естрада.

Имено Тања и покрај раѓањето на двата сина изгледа одлично во бикини, па ова е доказ дека колешките од естрадата сигурно ќе и подзавидат.

Инаку таа во моментов ужива под австралијанското сонце каде е рекордно топло за овој период од годината.

 

View this post on Instagram

 

💫 #tanjasavic #goldcoast #summertime

A post shared by Tanja Savic (@tanja_savic_private) on

Коронавирус