петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 4
home Познати

Роби Вилијамс објави фотографија од бањата, но сите гледаа во неговата најнова тетоважа- и вие ќе мислите дека е лажна (ФОТО)

Роби Вилијамс објави фотографија од бањата, но сите гледаа во неговата најнова тетоважа- и вие ќе мислите дека е лажна (ФОТО)

Пејачот Роби Вилијамс ги воодушеви своите милионски фанови ширум светот откако објави фотографија на својот Инстаграм профил.

Имено се работи за фотографија на која Роби Вилијамс е гол, а на неговото тело се гледа неговата најнова тетоважа за која фановите запрашаа дали е вистинска.

This look is called ‘caught red-handed’ ?

A post shared by Robbie Williams (@robbiewilliams) on

Она што е интересно за фановите е тоа што повеќето негови тетоважи се „нормални“ за едена таква музичка ѕвезда, но најновата на стомакот ги шокираше сите.

Верувале или не Роби се истетовира себеси на стомакот.

-Ух, ох, напиша пејачот на својот Инстаграм профил, погледнете.

UH OH.

A post shared by Robbie Williams (@robbiewilliams) on

Коронавирус