понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 40
home Познати

Рита Ора позира полугола во вода ФОТО

Рита Ора позира полугола во вода ФОТО

Пејачката Рита Ора ужива на грчкиот остров Крф и позира во вода без горниот дел од костимот за капење. Оваа топлес фотографија на пејачкта ѝ донесе половина милион лајкови на Инстаграм.

Коронавирус