понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 154
home Познати

Рита Ора го возвраќа секси-ударот: Џеј Ло, ова е за тебе (ФОТО+ВИДЕО)

Ора ја постираше фотографијата на Инстаграм од Џеј Ло за која сите зборуваат и врз неа напиша: „Веднаш одам во теретана, Џеј Ло е моја инспирација“!
Рита Ора го возвраќа секси-ударот: Џеј Ло, ова е за тебе (ФОТО+ВИДЕО)

Рита Ора, пејачката од албанско потекло, не можеше да го сокрие своето воодушевување кога го виде селфито на Џенифер Лопез објавена по завршувањето на тренингот.

Затоа Рита одлучи да и возврати на американската поп ѕвезда.

Ора ја постираше фотографијата на Инстаграм од Џеј Ло за која сите зборуваат и врз неа напиша: „Веднаш одам во теретана, Џеј Ло е моја инспирација“!

Но, Ора не запре таму, па објави фотографија и видео од теретаната…

Покрај нив напиша: “Џеј Ло, ова е за тебе!”.

Today’s pre show warm-up ???

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Најнови вести