недела, 31. мај 2020. Вести денес: 25
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Рита Ора го облече најмалото бикини кое го има дома: Градите „кипат“ на сите страни, а ѕирка и тетоважата на … (ФОТО)

Рита Ора го облече најмалото бикини кое го има дома: Градите „кипат“ на сите страни, а ѕирка и тетоважата на … (ФОТО)

Многу јавни личности полека се трудат да ги вратат во „живот“ своите фанови, а за тоа им помага и убавото време.

Многумина од нив веќе започнаа да се расоблекуваат за на социјалните мрежи, а една од нив е ѝ жешката пејачка со албанско потекло Рита Ора.

Популарната пејачка објави фотографии на кои позира во очигледно најмалото бикини кое го имала дома.

Рита ги почести фановите со жешки „селфиња“ во маслинесто бикини, кое едвај ги сокри нејзините најинтимни делови од телото…

Покрај нејзините големи гради кои „кипат“ од сите страни, овој пат ѕирка и нејзината тетоважа која се наоѓа на само неколку сантиметри од нејзините гениталии.

Погледнете:

 

Коронавирус