недела, 5. јули 2020. Вести денес: 139
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Рита Ора е вистинска убавица, но нејзината сестра е права с*кс-бомба во минијатурно бикини (ФОТО)

Рита Ора е вистинска убавица, но нејзината сестра е права с*кс-бомба во минијатурно бикини (ФОТО)

Рита Ора се смета како една од најсекси жени во светот.

Но, да бидат секси изгледа е во гените на нејзиното семејство.

Тоа најдобро се докажува преку сликите кои ги објави сестрата на светски познатата пејачка Рита Ора, Елена.

 

View this post on Instagram

 

💛💛💛

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on

 

View this post on Instagram

 

Im on holiday can you guess?! 🌞✨🐠🌸❤️

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on

 

View this post on Instagram

 

🌸✨🐚🌞

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on

Парламентарни избори 2020