недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 247
home Познати

Рита Ора е презгодна, но погледнете како изгледа нејзината мајка: За ова тело сите зборуваат (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Рита Ора е презгодна, но погледнете како изгледа нејзината мајка: За ова тело сите зборуваат (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Вера Ора, мајката на светски познатата Рита Ора во моментов летува на црногорското приморје, поточно на Ада Бојана, од каде на својот Инстаграм профил редовно објавува фотографии.

Нејзиното тело во костим за капење, привлекло многу внимание, па се гледа од кој ја наследила витката става пејачката Рита Ора.

Вера направила и кампања за линија на костими за капење наменета за жените кои поминале низ мастектомија. Овие костими се осмислени да им помогнат на жените да бидат секси и после таквата борба.

Погледнете:

Најнови вести

Локални избори 2021