четврток, 4. март 2021. Вести денес: 5
home Познати

Рики Мартин со новата објава ги збуни фановите (ФОТО)

Рики Мартин со новата објава ги збуни фановите (ФОТО)

49-годишниот пејач Рики Мартин со својата нова фотографија на Инстаграм ги изненади своите следбеници.

Мартин ја избланширал својата брада, а многумина веднаш помислиле дека изненадно обелел.

„Кога ти е здодевно, избланширај се“, напиша Рики во описот на фотографијата која собрала над 770.000 лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ricky Martin (@ricky_martin)

Најнови вести

Коронавирус