понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 146
home Познати

Ријана со модно промашување: Изгледа лошо и во сопствената креација (ФОТО)

Ријана со модно промашување: Изгледа лошо и во сопствената креација (ФОТО)

На доделувањето на британските модни награди, одржани во Лондон, Ријана се појавила во необичен стајлинг што привлекол големо внимание.

Иако коментарите не биле позитивни, пејачката не обрнувала внимание на тоа.

Таа имаше повод за славење таа ноќ. Поточно, таа била прогласена за моден иноватор на годината.

Фустанот што таа го носела таа вечер го носи нејзиниот потпис. Таа се погрижила за себе од глава до петици.

 

 

 

Коронавирус