недела, 22. мај 2022. Вести денес: 10
home Познати

Ријана позираше во мрежести хулахопки и црвена танга – штом ќе ја видите ќе ви зоврие крвта (ВИДЕО+18)

Ријана позираше во мрежести хулахопки и црвена танга – штом ќе ја видите ќе ви зоврие крвта (ВИДЕО+18)

Сексапилната пејачка ја промовираше новата колекција на долна облека и шминка посветена за Денот на вљубените.

Во описот на нејзината објава стои: „Напиши ми љубовно писмо, срце“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Реакциите кај обожавателите се позитивни и полни со комплименти. Според Forbes, Ријана има статус на милијардерка, нето вредноста на нејзиниот имот изнесува 1,7 милијарди долари благодарение на нејзината музика, глума и брендови на козметика и долна облека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Најнови вести

Коронавирус